Wypełnij formularz, by skorzystać z naprawy wysyłkowej

Jak nadać przesyłkę?

Znajdź odpowiedni karton dla swojego telefonu/tabletu. Dokładnie go zabezpiecz przed ewentualny wstrząsami w trakcie transportu. Do środka dołącz krótką notatkę z danymi osoby zgłaszającej naprawę oraz opis problemu. W przypadku wyboru "Bezpłatnego kuriera DHL" poczekaj na kontakt z nami. W wiadomości mailowej prześlemy Ci list przewozowy, który wystarczy, że przykleisz na karton. Kolejnego dnia kurier odbierze od Ciebie przesyłkę. 

Ile czasu trwa naprawa wysyłkowa?

Większość napraw wykonywanych jest jeszcze tego samego dnia po dostarczeniu urządzenia. W przypadku poważniejszych usterek stale będziemy informować Cię o przebiegu naprawy.

Jakie są koszty wysyłki?

Oferujemy darmową wysyłkę urządzenia do serwisu za pośrednictwem kuriera DHL po wypełnieniu formularza wysyłkowego. Za przesyłkę zwrotną do sumy kosztów każdej naprawy doliczane jest 20 złotych.

Jak wygląda zapłata za naprawę?

Urządzenia odsyłane są za pośrednictwem kuriera w przesyłce pobraniowej. Możliwa jest również wcześniejsza zapłata za pośrednictwem przelewu bankowego (wysyłka będzie możliwa po zaksięgowaniu pieniędzy).